form_maker - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Street Address
fi: Katuosoite

en: Street Address Line 2
fi: Katuosoite Rivi 2

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal / Zip Code
fi: Postinumero / Zip Code

en: Country
fi: Maa

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Marssia!

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: saattaa

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Quantity
fi: määrä

en: Error, incorrect Security code.
fi: Virhe, väärän suojakoodin.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
fi: IP on mustalla listalla. Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään.

en: The file exceeds the allowed size of
fi: Koko ylittää sallitun koon

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
fi: Pahoittelemme, et voi lähettää tämän tiedostotyypin.

en: Error, file cannot be moved.
fi: Virhe, tiedostoa ei voi siirtää.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
fi: Tämän kentän %s vaatii ainutlaatuinen merkintä, ja tämä arvo on jo jätetty.

en: Nothing was submitted.
fi: Mitään ei jätetty.

en: Your form was successfully submitted.
fi: Sinun lomake onnistuneesti toimitettu.

en: Error, email was not sent.
fi: Virhe, sähköposti ei ole lähetetty.

en: field is required.
fi: kenttä vaaditaan.

en: This is not a valid email address.
fi: Tämä ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: value must be between
fi: arvon on oltava välillä

en: Your score should be less than
fi: Sinun pisteet pitäisi olla alle

en: Title
fi: Otsikko

en: First
fi: ensimmäinen

en: Last
fi: Viime

en: Middle
fi: Keskimmäinen

en: Area Code
fi: Suuntanumero

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Dollars
fi: dollaria

en: Cents
fi: senttiä

en: From
fi: alkaen

en: To
fi: Jos haluat
