form_maker - en to ms translation catalogue (38 entries)

en: Street Address Line 2
ms: Street Alamat Baris 2

en: City
ms: Bandar:

en: State / Province / Region
ms: Negeri / Daerah / Wilayah

en: Postal / Zip Code
ms: Pos / Zip Code

en: Country
ms: negara

en: January
ms: Januari

en: February
ms: Februari

en: March
ms: Mac

en: May
ms: Boleh

en: June
ms: Jun

en: July
ms: Julai

en: August
ms: Ogos

en: October
ms: Oktober

en: December
ms: Disember

en: Quantity
ms: Kuantiti

en: Error, incorrect Security code.
ms: Kesilapan, kod salah Keselamatan.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
ms: Ip anda dalam senarai hitam. Sila hubungi pentadbir laman web

en: The file exceeds the allowed size of
ms: Fail melebihi saiz yang dibenarkan

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
ms: Maaf, anda tidak dibenarkan untuk memuat naik fail jenis ini.

en: Error, file cannot be moved.
ms: Kesilapan, fail tidak boleh digerakkan.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
ms: Bidang %s memerlukan catatan yang unik dan nilai ini telah dihantar.

en: Nothing was submitted.
ms: Tiada apa-apa jua telah dikemukakan.

en: Your form was successfully submitted.
ms: Borang anda telah berjaya diserahkan.

en: Error, email was not sent.
ms: Kesilapan, e-mel tidak dihantar.

en: field is required.
ms: medan yang diperlukan.

en: This is not a valid email address.
ms: Ini bukan alamat e-mel yang sah.

en: The
ms: Ini

en: value must be between
ms: nilai mesti di antara

en: Your score should be less than
ms: Skor anda hendaklah tidak kurang daripada

en: Title
ms: Tajuk:

en: First
ms: Pertama

en: Last
ms: terakhir

en: Middle
ms: Tengah

en: Area Code
ms: Kod Kawasan

en: Phone Number
ms: Nombor Telefon

en: Dollars
ms: Dolar

en: From
ms: Dari

en: To
ms: Untuk
