form_maker - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Street Address
pl: Ulica

en: Street Address Line 2
pl: Linia Ulica 2

en: City
pl: Miejscowość

en: State / Province / Region
pl: Stan / województwo / region

en: Country
pl: Kraj

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Quantity
pl: Ilość

en: Error, incorrect Security code.
pl: Podano niepoprawny kod bezpieczeństwa.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
pl: Twoje IP jest na czarnej liście. Proszę skontaktować się z administratorem strony

en: The file exceeds the allowed size of
pl: Plik przekracza dopuszczalny rozmiar

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
pl: Przepraszamy, nie możesz wgrać tego typu pliku.

en: Error, file cannot be moved.
pl: Błąd, plik nie może być przeniesiona.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
pl: To pole %s wymaga unikalną pozycję i wartość ta została już złożone.

en: Nothing was submitted.
pl: Nic nie zostało złożone.

en: Your form was successfully submitted.
pl: Formularz został przesłany pomyślnie.

en: Error, email was not sent.
pl: Błąd, e-mail nie został wysłany.

en: field is required.
pl: Pole jest wymagane.

en: This is not a valid email address.
pl: To nie jest prawidłowy adres email.

en: value must be between
pl: Wartość musi być między

en: Your score should be less than
pl: Twój wynik powinien być niższy niż

en: Title
pl: Stanowisko/Funkcja

en: First
pl: Pierwszy

en: Last
pl: Ostatni

en: Middle
pl: Środkowy

en: Area Code
pl: Numer kierunkowy

en: Phone Number
pl: (Phone Number) Numer telefonu: __________________________________________

en: Dollars
pl: Dolarów

en: Cents
pl: Centów

en: From
pl: Od

en: To
pl: Na
