form_maker - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Street Address
sr: Adresa:

en: Street Address Line 2
sr: Адреса Улица Линија 2

en: City
sr: Град

en: State / Province / Region
sr: Држава / покрајина / регион

en: Postal / Zip Code
sr: Поштански / Поштански број

en: Country
sr: Држава

en: January
sr: Јануар

en: February
sr: Фебруар

en: March
sr: Март

en: April
sr: Април

en: May
sr: мај

en: June
sr: јуна

en: July
sr: Јул

en: August
sr: Август

en: September
sr: Септембар

en: October
sr: Октобар

en: November
sr: Новембар

en: December
sr: Децембар

en: Quantity
sr: Количина

en: Error, incorrect Security code.
sr: Грешка, погрешно Сигурносна аифра.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
sr: Ваш ИП је на црној листи. Молимо контактирајте администратора сајта

en: The file exceeds the allowed size of
sr: Датотека прелази дозвољену величину

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
sr: Жао нам је, није вам дозвољено да отпремите овог типа датотеке.

en: Error, file cannot be moved.
sr: Грешка, фајл не може бити померен.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
sr: Ово поље %s захтева јединствену вредност улаз и то је већ поднет.

en: Nothing was submitted.
sr: Ништа није поднет.

en: Your form was successfully submitted.
sr: Ваш образац успешно прослеђен.

en: Error, email was not sent.
sr: Грешка, е-маил није послат.

en: field is required.
sr: поље је обавезно.

en: This is not a valid email address.
sr: Ово није валидна емаил адреса.

en: value must be between
sr: Вредност мора бити између

en: Your score should be less than
sr: Ваша оцена треба да буде мањи од

en: Title
sr: Наслов

en: First
sr: Први

en: Last
sr: Последњи

en: Middle
sr: Средина

en: Area Code
sr: Позивни број

en: Phone Number
sr: Број телефона

en: Dollars
sr: Долара

en: Cents
sr: Центи

en: From
sr: Из

en: To
sr: Да
